Ексклюзивні картини з бурштину ручної работи - портрети, ікони, пейзажі, панно

На замовлення

Оформлення замовлення

Крім представлених картин та виробів на нашому сайті, Ми можемо виконати індивідуальне замовлення на основі Вашої фотографії. Це може бути сімейне чи весільне фото, портрет, пейзаж, ікона або будь-яке інше якісне зображення, що Вам сподобалось.

Щоб оформити замовлення, вкажіть у наведеній нижче формі Ваші контактні дані, побажання до роботи та прикріпіть фото чи посилання на нього. Також не забудьте вказати бажаний розмір картини. Найближчим часом після отримання заявки Наш менеджер звяжеться з Вами для уточнення деталей замовлення та повідомить вартість та термін виготовлення.

Оформити замовлення

[contact-form-7 id=”6750″ title=”Оформити замовлення”]

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням замовлення, зателефонуйте Нам, і наші менеджери проконсультують Вас, оформлять замовлення та домовляться про зручний для Вас час доставки.

Процес виготовлення

Виготовлення картин та ювелірних виробів з натурального бурштину – це ручна робота, що потребує часу, справжньої майстерності та досвіду. Кожне зображення- це ексклюзив, двох однакових виробів не буває. Різноманітна бурштинова палітра дозволяє створювати найскладніші сюжетні образи. Тоді у виготовленні використовується бурштинова крихта. Створення картини починається з обдумування ідеї, задуму, ескізів чи фото. Різноманітність картин важко обмежити рамками каталогів- все це багатство може осягнути лише фантазія.

Для прикладу, можна взяти будь-яке зображення або навіть чорно-білу фотографію, зображення старовинної ікони, надіслати Нам і в результаті отримати витончену картину з бурштину, яка завжди буде радувати погляд людини, якій була подарована!

Терміни та ціни

Для створення бурштинових картин майстер дійсно витрачає безліч сил і часу на промальовку деталей, підбір відтінків та висипання образів. Саме так виконуються всі роботи. В деяких роботах використовується цільне каміння. Створення картини з бурштину – це творчий процес, тому часу на хорошу роботу йде від двох днів до тижня.

Ціни на картини з бурштину формуються в залежності від їх розмірів, типу і складності роботи. Також істотно на вартість готової картини може вплинути рамка до неї. Більшість рамок включені у вартість роботи, однак наш асортимент включає великий вибір багета, який знаходиться на сторінці каталогу ескізів.

Всі етапи ми ретельно відслідковуємо, щоб задовольнити вимоги наших замовників. Підсумком цієї кропіткої ручної роботи стає витвір мистецтва найвищого професіоналізму і якості, що задовольняє всі побажання замовника. Кожна робота – це ексклюзив!