Ексклюзивні картини з бурштину ручної работи - портрети, ікони, пейзажі, панно

Доставка та оплата

Оплата и доставка

Шляхи оплати

Готівка

  • при доставці кур’єром;
  • при покупці через стаціонарний магазин чи офіс;
  • зворотним платежем при отриманні замовлення у відділенні служби доставки «Нова Пошта» (замовлення приймаються тільки з частковою попередньою оплатою!)

Безготівковий розрахунок

Оплата безготівковим розрахунком здійснюється наступним шляхом: після оформлення замовлення менеджер повідомить Вам реквізити рахунку, на який Ви зможете здійснити оплату в касі відділення будь-якого банку, терміналу чи будь-яким іншим зручним для Вас способом. Для юридичних осіб пакет всіх необхідних документів надається разом з товаром.

Картами Visa, MasterCardОплатить

Наш Інтернет-магазин підключений до системи безпечних електронних платежів ПриватБанка, що дозволяє здійснювати оплату по будь-яким картам Visa и MasterCard.

Оплата здійснюється після підтвердження менеджером замовлення. Замовлення буде відправлене після здійснення оплати.

Доставка товару

Перед відправкою замовлений Вами товар перевіряють наші менеджери. Відправлене Вам замовлення Ми страхуємо на 100%, вартість страховки включається в ціну доставки. При пошкодженні або втраті вантажу повну матеріальну відповідальність несе служба доставки.

Перевірку замовлення на предмет цілісності упаковки Ми рекомендуємо здійснювати на місці – у відділенні служби доставки у Вашому місті. При наявності зовнішніх пошкоджень упаковки вимагайте від працівників філії доставки задокументувати це!

Якщо Ви збираєтеся вивезти картину або виріб за кордон, будь ласка, попереджайте про це менеджера відразу.

Додаткова інформація

Умови експлуатації виробів з бурштину

Рекомендується:

- Транспортувати в захисній упаковці з позначкою «крихке»;
– Після виготовлення виріб витримати 48 годин у добре провітрюваному приміщенні, тому що деякий час може зберігатися різкий запах клею і / або лаку.

Забороняється:

- Експлуатація виробів і картин поблизу нагрівальних приладів, при температурі нижче нуля, близько від відкритого вогню;
– Недбале транспортування, удари, падіння;
– Попадання вологи на картини з бурштину.

Гарантії на вироби

Всі вироби виготовляються лише з натурального бурштину. Ми гарантуємо максимально високу якість картин та виробів з бурштину. Кожен виріб проходить контроль якості.

Можливість повернення або обміну вироби та картин з бурштину належної якості надається Інтернет-магазином “OrangeStone.com.ua” на добровільній основі, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994р. №172 “Про реалізацію окремих положень Закону України” Про захист прав споживачів “

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172 “Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”, затверджено Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), а саме: ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 1999 р. N 460 “Про затвердження Правил роздрібної торгівлі ювелірними та іншими виробами з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння”, затверджено правила роздрібної торгівлі ювелірними та іншими виробами з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, пунктом 9 яких передбачено, що ювелірні вироби належної якості обміну та поверненню не підлягають.

Прикраси, виготовлені під замовлення, або допрацьовані з серійних за бажанням клієнта, поверненню та обміну не підлягають.

logo

Сумма к оплате:

Описание:

Оплатить