Ексклюзивні картини з бурштину ручної работи - портрети, ікони, пейзажі, панно

Картини з бурштину

    Картина з бурштину – дивовижне поєднання смаку та елегантності. Зачаровуючі кришталики вікової породи поєднуються у прекрасні композиції, які, у свою чергу, не лише радують око, але й приносять незрівнянне естетичне задоволення. Картини з бурштину прекрасно поєднуються із будь – яким дизайнерський рішенням та прекрасно впишуться у інтер’єр вашої оселі , створюючи відчуття тепла та домашнього затишку.

    Кожний камінець – унікальний, тому картину можна розглядати до безкінечності та знаходити все нові та нові образи. Створення таких витворів мистецтва – дуже клопітка та делікатна робота , яка вимагає неабияких умінь та навичок. Майстри вкладають у картини не лише працю , а й душу.

На нашому сайті Ви зможете знайти картини на будь – який смак. Наш асортимент зможе задовольнити найвибагливішого покупця, або ж Ви можете замовити ексклюзивну картину, у якій зможете втілити ваші найсміливіші фантазії. Ви самі можете вибрати її вигляд, розміри і навіть раму, яка буде її оздоблювати.

Пейзажі

   Образи природи віками описували видатні митці світу, адже немає нічого більш заворожуючого та чаруючого, ніж переміни пір року, схід та захід сонця, дощ, сніг. Є краєвиди які залишили незламний слід у нашому серці. У нас ви можете замовити картину із будь – яким пейзажем, який вам до душі та милуватись ним щодня.

янтарный пейзаж

Архітектура

   У світі надзвичайно багато архітектурних пам’яток : церкви, які постають зі своїми величними банями, та зачаровують блиском своїх куполів; історичні пам’ятки, які дихають історією та вражають своєю величчю та могутністю, які переносять нас у минуле, яке вабить нас своєю незвіданістю.

янтарь картины

Звірі

     Картини з бурштину на яких зображені звірі дуже актуальні зараз, адже прекрасно впишуться в будь-який інтер’єр. Можна зобразити Вашого домашнього улюбленця, або хижака, що додасть вашому будинку вишукану пікантність. Так само вважається відмінним подарунком босу або начальнику, адже такі картини дивовижно прикрашають стіни кабінету і додають упевненості.

звери картина янтарь

Ікони

    Ще з давніх – давен люди поклонялись святим образам, просили у них допомоги, молились .Перед початком усіх справ іконою благословляли. Оздоблювали їх найдорожчими орнаментами, інкрустували коштовним камінням. У наш час також є можливість виготовити оригінальні, красиві ікони із бурштину. Ми можемо запропонувати вам широкий асортимент різних образів, та виготовити на замовлення.

иконы из янтаря

Композиції, панно

    Панно з бурштину – оригінальний живописний твір з сонячного каменю, який додасть родзинку вашому інтер’єру, наповнить його світлом, зробить його оригінальним і не перевершеним, а так само надасть сприятливий вплив на власника даної картини, адже здавна вважали що бурштин володіє лікувальними, магічними властивостями .

Дивовижні композиції з бурштинової крихти і цільних шматочків каменю який переливається на сонці немов купається в ньому, пожвавить будь-яке зображення на картині. Тварини знаходжу якусь граціозність, будівлі нагадують про місця і події, нагадують атмосферу таівшуюся в той час, репродукції картин знаходять новий, незвіданий світ прояви. Панно з бурштину так само може створити атмосферу романтичності та спокою …

панно и композиции

Портрети з бурштину

    Напевно немає таких людей, які не хотіли б отримати такий унікальний, прекрасний індивідуальний презент – картина із зображенням дорогої людини або фамільний герб, фірмовий логотип вашої компанії. Ваші близькі та друзі будуть в захваті від такого подарунка, який не тільки підкреслить вишуканий смак, але буде постійно нагадувати про Вас, а що може бути краще приємніше.

портреты из янтаря под заказ

Замовити картину по своєму зображенню

Перейти до галереї

Зразки рамок

      У кожної людини є місце на землі, з яким пов’язані найтепліші та найприємніші спогади, місце, де забуваєш про всі негаразди, життєві турботи, куди хочеться повертатися знову і знову. Ми можемо зробити так, щоб частка цих спогадів була поруч з вами.

Доставка в усі міста України: Харків, Київ, Івано-Франківськ, Чернівці, Севастополь, Одеса, Ужгород, Вінниця, Дніпропетровськ, Сімферополь, Львів, Хмельницький, Тернопіль, Донецьк, Рівне, Запоріжжя, Ялта, Суми, Луцьк, Кривий Ріг, Миколаїв , Євпаторія, Біла Церква, Черкаси, Кіровоград, Херсон, Житомир, Умань, Чернігів, Луганськ, Маріуполь

Картини з бурштину – OrangeStone (с) Рівне