Ексклюзивні картини з бурштину ручної работи - портрети, ікони, пейзажі, панно

Картини в інтер’єрі

У дизайні інтер’єру та декорації багато різноманітних нюансів і тонкощів для створення затишку і тепла в кімнаті. Важливу роль в інтер’єрі грають картини. Без них стіни здаються порожніми, холодними і некрасивими. Картини, фотографії, естампи значно перетворюють приміщення. Присутність такого декору прикрашає приміщення. Робить інтер’єр унікальний, неповторний і авторський. З картинами дизайн є закінченим, а кімната стає затишніше. Для людини властиво прикрашати своє житло. Згадайте книги про первісних людей, які в них ілюстрації. Предки малювали на стінах печер полювання на мамонтів, греки і римляни завішували стіни килимами, розписували або укладали яскравою мозаїкою. На Русі в кожному домі обов’язковим атрибутом кімнати була ікона. В даний час прикраса стін живописом вважається хорошим тоном. Важливо, не просто купити картину і повісити її на стіні, головне, щоб вона підходила під ваш інтер’єр.

Для кожної кімнати відповідає свій певний жанр і розмір картин. Для великого приміщення підійдуть картини великого розміру. У дитячій кімнаті скоріше підійдуть яскраві помітні картини і репродукції із зображенням тварин або казкових героїв. Пам’ятайте, багато яскравого в кімнаті може втомлювати вашу дитину, стежте за «золотою серединою». У спальні, де ми зазвичай розслабляємося і відпочиваємо, підійде спокійний і умиротворений пейзаж в спальних тонах. Для старовинних картин підбирайте рамки з ефектом зістареного дерева, щоб виглядала картина цілісно і гармонійно. Сучасним картинам підійде рамка в стилі хай-тек. Не розміщуйте картини там, куди потрапляють прямі сонячні промені, інакше ви зіпсуєте картину.

Вішайте фотографії або картини на рівні очей. На великій стіні слід вішати велику картину, а не маленьку і навпаки, інакше зовнішній вигляд стіни здасться вам карикатурним. Картини, розміщені один за одним, мають бути вирівняні по верхньому або по нижній ряду. Важливо врахувати, стоїте Ви у передпокої або сидите на дивані у вітальні. У передпокої рівень очей міг би скласти приблизно 1,5 м-1, 7 м. У житловій площі картина повинна бути повішена набагато нижче на стіні. Легкий спосіб визначити, де основою малюнка має бути, полягає в тому, щоб виміряти одну довжину руки вище предмета меблів на яких Ви сидите. Різноформатні картини групуйте в одному місці. Групуючи картини, частини групи повинні бути розташовані так близько один до одного, щоб вони утворили об’єднаний розділ як єдиний настінний килим.

При виборі картини варто керуватися і розміром приміщення, так як картини здатні візуально збільшувати або зменшувати приміщення. Так, широкі полотна добре виглядають в просторій кімнаті. Вертикальні картини візуально збільшують висоту стель, горизонтальні – стін. Якщо кімната, куди хотілося б повісити картину, невелика, то для неї кращим рішенням стане група зображень, не більше 20 см по більшій стороні, їх можна розвісити невеликими групами – по 3-4 зображення в однакових рамках.

Бурштин буває самих різних кольорів і відтінків: жовтий, золотистий, червонуватий, зеленуватий, блакитний. Зустрічається навіть дуже світлий, майже білий, і дуже темний, майже чорний бурштин. Цим варто керуватися і при замовленні картини з бурштин, адже Ви можете самі визначити які відтінки та кольори більш підходять до фарб вашої кімнати. Світлий бурштин більш гармонує з темними елементами декору, а ось темний свого часу дуже добре виглядає на світлих стінах.

Так само не варто забувати про освітлення. Для картини з бурштину оптимально підходить освітлена кімната там де світло падає на картину з боку або зверху, так камінь віддає невелику тінь що створює ефект об’ємності картини. Якщо, як вам здається, освітлення не вистачає, можна вдатися до штучної підсвічуванню. Найбільш вдалими в цьому сенсі є галогенові світильники: вони створюють рівномірний потік світла, який не спотворює колірної гами картини.

Будь-яка картина є прикрасою інтер’єру в будь-якому стилі.

Коментар до запису “Картини в інтер’єрі”

  1. Надежда says:

    Добрый день!
    Можно у вас заказать картину на нашу тему