Ексклюзивні картини з бурштину ручної работи - портрети, ікони, пейзажі, панно

Картина – кращий подарунок

Для більшості людей день народження це особливе свято. У цей день ми радіємо, іноді долає смуток – туга. Різні почуття і емоції ми випробовуємо в цей день, але не можна не відзначити чітке і не спростовне переконання в тому, що саме цей день належить тільки нам. Тому настрій у нас в день народження має бути відмінний, ні, навіть більше! Своєю появою на світ ми принесли надзвичайну радість комусь і тому в цей день наші близькі або друзі поспішають надати увагу імениннику і своєчасно подбати про подарунок.

І в цей момент необхідно вирішити питання як підібрати подарунок на день народження, що подарувати? Підбираючи подарунок, ми думаємо про те, що він повинен бути оригінальним, ексклюзивним і обов’язково справити враження на іменинника. І тому єдину правильну відповідь на питання що подарувати улюбленому іменинникові це картина. Так так, картина це найкращий подарунок, в якому є частинка душі, натхнення, позитивної енергії і яка як ніякий інший подарунок зможе висловити своє особливе ставлення до іменинника.

Зі змішаними почуттями тривоги і урочистості ми підходимо до вибору подарунка шефу, адже тільки він і критично підкреслить недоліки в роботі і в той же час своєю похвалою вселить нам впевненість в своїх силах і натякне на подальші довгоочікувані перспективи. Це найсуворіший вчитель і тому подарунок повинен бути ретельно продуманим. Про повинен підкреслювати індивідуальність шефа і нести в собі позитивний настрій. Вірний спосіб догодити шефові і висловити своє шанобливе ставлення-це подарувати картину. Так, так, тільки картина зможе порадувати шефа, дасть можливість відчути емоційну нотку свого колективу і підкаже йому: “будь переможцем, стіною, стратегом між миром і війною”. Картина, тільки картина.

Ех це весілля-весілля співало й танцювало! Квіти, поздоровлення, трепет душі та побажання довгого і щасливого життя. Це дуже особисте, це дуже сокровенне і унікальна подія в нашому житті, адже шлюби відбуваються на небесах. У ці чудові миті нам хочеться не тільки безхмарного неба, серенад птахів та урочистих звуків вальсу Мендельсона. Таїнство вінчання. До цієї події наші улюблені батьки готуються особливо, адже благословляючи нас на довге сімейне життя вони твердо знають, що вінчальні ікони будуть захищати і оберігати нас і наш будинок все наше життя. Вінчальні ікони посипані бурштином це торжество і чуттєвий трепет нашої душі.

Так же самим унікальним і оригінальним подарунком буде – портрет. Немає нічого більш незвичайного ніж подарувати коханій людині його ж портрет. Приводом для такого подарунка може послужити будь-яка значуща подія або навіть невелика пам’ятна дата, або свято. Портрет коханої дівчини приведе її в захват від такого оригінального подарунка. Начальнику таким чином можна висловити свою повагу і подяку. Він буде прикрашати собою кімнату або кабінет майбутнього володаря картини і постійно нагадувати йому про Вас, а що може бути приємніше.

Картина все таки найкращий подарунок!

Коментар до запису “Картина – кращий подарунок”;